- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pondělí 20.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Gejzír
00:25Hobby naší doby
01:00Máme rádi zvířata
01:25Manéž Bolka Polívky
01:55Banánové rybičky
03:10Chalupa je hra
03:35Zahrada je hra
04:00Rajské zahrady
04:25Bydlet jako... podle Le Corbusiera
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Otec Brown X
09:00Chvíle pro písničku
09:45168 hodin
10:00Doktor Martin 2 (2)
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Muzikálová féerie
14:00Bydlet jako... podle Le Corbusiera
14:20Operace mé dcery
14:45Zavolejte porodní sestřičky XI (2/8)
16:10AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (7/12)
20:10Reportéři ČT
21:15Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
22:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:24Marie Antoinetta (7/8)
22:25Vigil (6/6)
23:15AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:15Vinorodé břehy Sáry (7/7)
00:45Z metropole, Týden v regionech
01:15Kalendárium
01:40Přes nový práh
01:55Dobré ráno
02:20Na stopě
04:50Ruiny: Historie současného válčení
00:40Žiješ jenom 2x (4)
01:30Na hranici tradic
02:00Stopy, fakta, tajemství
02:25Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:55Před půlnocí
03:20Slavný gólman v exilu
03:50Divnopis
04:00Folklorní výlety
04:10Náš venkov
04:35Refreš/h/ (5/5)
05:00Televizní klub neslyšících
05:30Dobré ráno
05:59Ohrožená Amazonie (1/3)
08:30Koloseum - srdce Říma
09:25Věčný Egypt
10:20Planeta pokladů
11:15Televizní klub neslyšících
12:10Cesty víry
12:40Okavango - řeka snů (4/4)
13:05S kuchařem kolem světa
14:00Král Karel III. malířem
14:55Dobrodružství vědy a techniky
15:501975: Rudí Khmerové, noční můra začíná
16:20Letecké katastrofy
17:15Česká mise
18:00Stezka Českem (10/10)
18:30Evropa dnes
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1514/2379)
19:30Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Boj o oheň
20:00Žárlivé tango
21:45Vůně ženy
23:30Ruiny: Historie současného válčení
02:00Vzkaz Karla Valocha
02:55Před půlnocí
03:10K plnosti života
03:35Případ pro ombudsmanku
04:05Krásy evropského pobřeží
04:30Javorníček pod stanem
04:40Superlov
01:55Rady ptáka Loskutáka
03:05Střepiny
04:20Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4705)
08:35Odznak Vysočina III (2)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (9)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (155)
12:20Kriminálka Miami VI (9)
13:35Kriminálka Miami VI (10)
14:35Výměna manželek X
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4706)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (223)
20:20Specialisté (8)
21:25Víkend
22:30Kriminálka Las Vegas V (7)
23:10Kriminálka Miami VI (9)
00:05Kriminálka Miami VI (10)
01:10Kriminálka Las Vegas V (7)
02:10Ulice (4706)
03:10Babicovy dobroty
04:15Novashopping
04:45Světlo mého života
00:20Mistr Pip
02:55Rozpal to, šéfe!
05:20Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (20)
07:05M.A.S.H (21)
07:35M.A.S.H (22)
08:10M.A.S.H (23)
08:40Temný Kraj (9)
09:15Policie Hamburk IX (8)
10:35Policie Hamburk IX (9)
11:35Closer: Nové případy (2)
12:35Komisař Rex III (8)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (8)
20:15Česko na grilu
21:30Tátové na tahu (12)
22:50Receptář prima nápadů
00:00Policie v akci
00:45Policie Hamburk IX (8)
01:50Policie Hamburk IX (9)
02:50Closer: Nové případy (2)
04:00Temné kouty
00:00Ďáblova slza
02:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (7)
04:05Zpátky ve hře
04:25Kalifornský sen
06:30Jesse Stone: Smrt v jezeře
08:45Mimi šéf
10:35Šéfe, jsem v tom!
12:25Pán prstenů: Návrat krále
14:10Jumanji
18:00Taxi 5
20:00Prci, prci, prcičky: Kniha lásky
22:05Lítám v tom
00:05Temné kouty
02:05Beethoven 4
04:05Teorie velkého třesku II (10, 11, 12, 13)
00:45Malý Sheldon II (14, 15)
02:30Zlatá sedmdesátá III (4, 5)
03:10Griffinovi III (14)
03:50TELE TELE
04:10Stahovák
04:40Karate ovce (20, 21, 22, 23)
05:15Bakugan (18)
05:55Přátelé III (5, 6)
06:052 $ocky VI (4, 5, 6, 7)
07:00Malý Sheldon II (16, 17, 18, 19)
08:45Susedia IX (14, 15)
10:25Dva a půl chlapa XI (21, 22)
11:50Přátelé III (5, 6)
12:45Teorie velkého třesku II (10, 11, 12, 13)
13:402 $ocky VI (8, 9, 10, 11)
15:25Zlatá sedmdesátá III (6, 7)
17:15Dva a půl chlapa XII (1, 2)
18:10Malý Sheldon II (20, 21)
19:05Teorie velkého třesku II (14, 15, 16, 17)
20:00Přátelé III (7, 8)
21:55Griffinovi III (16, 17)
22:55Dva a půl chlapa XII (1, 2)
23:50Teorie velkého třesku II (14, 15, 16, 17)
00:45Malý Sheldon II (16, 17)
02:30Zlatá sedmdesátá III (6, 7)
03:05Griffinovi III (16, 17)
03:50TELE TELE
04:30Strážci hranic: Kanada II (6)
01:35Walker, Texas Ranger V (8)
01:55Walker, Texas Ranger V (8)
02:20Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
02:50Walker, Texas Ranger V (7)
04:50SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (10)
05:35Mistři zastavárny XXI (13)
06:20Nanga Parbat
07:15Kobra 11 XVIII (15, 16)
09:20Walker, Texas Ranger V (8)
11:25Válka skladů VI (8, 9, 10, 11)
12:25Mistři zastavárny XXI (14)
14:25Strážci hranic: Kanada II (8, 9)
15:25Kobra 11 XIX (1, 2)
16:25Válka skladů VI (12, 13)
18:35Mistři zastavárny XXI (15)
19:30Američtí sběratelé XVIII (14)
20:30Pomozte autům VI (9)
21:25Walker, Texas Ranger V (9)
22:25Kobra 11 XIX (1, 2)
23:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (10)
01:20Walker, Texas Ranger V (9)
02:10NBA
03:05Myšlenky zločince V (14)
00:35Myšlenky zločince V (15)
01:15Myšlenky zločince V (16)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (19)
02:35Na lovu
03:15Co na to Češi
04:00Riskuj!
04:40Grantchester II (1)
05:05Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:05Na lovu IV
06:50MasterChef Česko V (16)
07:45Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (8)
09:00Grantchester II (1)
09:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (18)
10:55Beze stopy V (15)
11:50MasterChef Česko V (17)
12:50Tescoma s chutí
14:05Grantchester II (2)
14:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (19)
15:10Kriminálka Las Vegas III (17)
16:10Kriminálka Las Vegas III (18)
17:05Kriminálka Miami VI (9)
18:05Kriminálka Miami VI (10)
19:00Slečna Marplová II (4)
20:00Beze stopy V (16)
21:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (20)
22:50Grantchester II (2)
23:45Slečna Marplová II (4)
00:50Beze stopy V (16)
02:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (20)
03:00Na lovu IV
03:40Co na to Češi
04:25Simpsonovi XXV (11)
00:55Simpsonovi XXV (12)
01:25Simpsonovi XXV (13)
01:50Simpsonovi XXV (14)
02:20Futurama VIII (10)
02:50Futurama VIII (11)
03:20Ženy ve wrestlingu VIII (28)
03:50Autosalon.tv
04:50Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:35Prima Partička
07:25Top Gear: Botswanský speciál
08:25To nejlepší z Top Gearu (2)
09:30Hvězdná brána VII (21)
10:30Hvězdná brána VII (22)
11:30Futurama VIII (10)
12:35Futurama VIII (11)
13:05Simpsonovi XXIV (9)
13:30Simpsonovi XXIV (10)
14:00Simpsonovi XXIV (11)
14:30Simpsonovi XXIV (12)
14:55Hvězdná brána VIII (1)
15:15Hvězdná brána VIII (2)
16:10Futurama VIII (12)
17:15Futurama VIII (13)
17:45Simpsonovi XXV (15)
18:15Simpsonovi XXV (16)
18:45Simpsonovi XXV (17)
19:15Simpsonovi XXV (18)
19:45Prima Partička
20:15Mikýřova hysteorie českých dějin
21:15Nezvěstná (4)
22:00Re-play
23:00Simpsonovi XXV (15)
23:25Simpsonovi XXV (16)
23:45Simpsonovi XXV (17)
00:15Simpsonovi XXV (18)
00:45Futurama VIII (12)
01:15Futurama VIII (13)
01:45To nejlepší z Top Gearu (2)
02:05Ženy ve wrestlingu VIII (29)
03:20Autosalon.tv
04:35Rodina doktora Kleista IV (11)
00:00Rodina doktora Kleista IV (12)
01:05Ve hře je láska (200)
02:20Ve hře je láska (201)
03:20Lásce navzdory (44)
04:25Karolína, domácí kuchařka
05:25Na zámku
06:00Libovky Pepy Libického
06:05Prostřeno!
06:20Sestřičky (34)
07:15Slunečná (141)
08:40Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
11:00Smrtící milostný dopis
12:10Záchranáři z hor X (4)
14:00Záchranáři z hor X (5)
15:00Ve hře je láska (202)
16:00Čas lásky a třešní (1)
16:55Záchranáři z hor X (6)
17:55Záchranáři z hor X (7)
18:55Inga Lindström: Děti mé sestry
20:00Sestřičky (35)
21:55Česko na grilu
23:05Rodina doktora Kleista IV (13)
00:15Rodina doktora Kleista V (1)
01:20Ve hře je láska (202)
02:35Čas lásky a třešní (1)
03:30Lásce navzdory (45)
04:45Jak funguje vesmír II (5)
00:50Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (1)
01:50Odhalené skvosty: Monumenty Francie (1)
03:10Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (10)
04:25Ptačí říše
05:25Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:10Zabijáci v divočině (7)
06:40Příběh šesti světadílů (5)
07:30Úžasné domy (3)
08:40Když žraloci útočí VI (4)
09:45Modré srdce planety: Mořské proudy (2)
10:45Kolosální stroje II (3)
11:50Extrémní přepravci III (8)
12:55Zapomenuté megastavby VIII (5)
14:00Umění špionáže (8)
15:00Největší záhady historie II (1)
16:00Koloseum (8)
17:50Pravdy, lži a dějiny (5)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:35Odhalené Jordánsko (1)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (6)
22:05Časoprostor II (1)
23:05Mnichov: Teror na olympiádě (4)
00:00Svět sportu: Rok za rokem (21)
01:10Ledová království: Zkouška odvahy (3)
01:50Divoké počasí s Richardem Hammondem (3)
02:10Železnice v arktickém ledu (1)
03:35Evoluce v pohybu (3)
04:45Návrat megažraloků
00:25Transformers
02:15M.A.S.H
05:20Nad krajinou
06:00M.A.S.H
06:05M.A.S.H
06:30M.A.S.H
06:55Námořní vyšetřovací služba IX (17)
07:25Námořní vyšetřovací služba IX (18)
08:20Problémissky
09:20Králíček Jojo
11:30Gulliverovy cesty
13:40Ali Baba a čtyřicet loupežníků (2/2)
15:25Sahara
17:20Žába k zulíbání
20:00Labyrint lží
22:05Vodní svět
00:40Námořní vyšetřovací služba IX (18)
03:35Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:35FL: FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
00:00Sportovní infoservis
01:45MLB: Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
09:00Toyota Gazoo Racing eRallye - 1. kolo
11:30F:INITO (64)
13:30F:INITO (65)
14:15FL: FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava - streaming
15:00FL: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
17:00Týden v motorsportu (20)
19:00MMČR v motokrosu - Dolní Heřmanice
19:30Tiki - Taka - 244
20:00Česká ulička Michala Hrdličky - Michal Krčmář (8)
21:30LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (2)
22:00ŠKODA eRally Cup - Chorvatsko (1)
22:30FL: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
00:30Sportovní infoservis
02:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:15VIP svět
01:25Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:15Ostříháno
03:35Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Česká tajenka
13:40Jak to dopadlo!?
14:20Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (8)
20:15El Chapo (9)
22:15El Chapo II (1)
23:25Intim s Heidi Janků
00:35Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:45Na plac!
02:15Ostříháno
03:35Nebezpečné vztahy
04:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
00:30Branky, body, vteřiny
01:35Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
01:50Branky, body, vteřiny
03:50Motorismus: Speedway GP 2024
04:05Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
08:40Hokej: Hokej v 10 minutách
10:40Fotbal: Dohráno
10:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Cyklotoulky
12:55Po trailech přes hory
13:10Atletika: Diamantová liga 2024
13:30Volejbalový magazín
15:35Hokej: #ProHokejJakyJe
15:55Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
16:00Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:00Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
20:00Hokej v 10 minutách
22:50Hokej: #ProHokejJakyJe
23:00Fotbal: Magazín UEFA
23:10Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
23:35Branky, body, vteřiny
00:35Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
00:50Branky, body, vteřiny
02:45Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
03:00Volejbalový magazín
04:55Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Předpověď počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00New Music Radar
15:00Óčko hity
16:00Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Galerie... kde byste je nečekali (6/6)
01:05Rivalové v umění (2/5)
01:35Kanadská soda IX (5/14)
02:30Emoce v umění (20/24)
02:50Ladí neladí
03:45Před půlnocí
04:35Echo Pražského jara 2024
05:05Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Echo Pražského jara 2024
20:13Slečna Julie
20:15Hledání J. A. Pitínského
21:50Hudební cestopis slavných skladatelů (3/8)
22:45Brazil
23:40Emoce v umění (21/24)
02:00Čtenářský deník... Jaromír Konečný: Moravská rapsodie
02:55Terra musica
03:10Jak se bydlí s historií
03:35Po hladině
04:00Crescendo
04:20