- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pondělí 13.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Máme rádi zvířata
00:25Manéž Bolka Polívky
00:50Příběhy slavných... Leoš Suchařípa
02:05Světáci
03:00Kuchařská pohotovost
03:50Dřevák dřevěný
04:20V kondici
04:40Bydlet jako... ve věžáku (12/16)
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Otec Brown X
09:00Chvíle pro písničku
09:45168 hodin
10:00Doktor Martin 2 (1)
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Bydlet jako... ve věžáku
14:10Robinsonka
14:40Zdravotní škola V
16:00Máme rádi zvířata
16:45AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (6/12)
20:10Reportéři ČT
21:20Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
22:05Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:34Marie Antoinetta (6/8)
22:35Vigil (5/6)
23:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:30Zahrada je hra
00:55Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:05Na stopě
04:50Hledání Angely Merkelové
00:25Žiješ jenom 2x (3)
01:25Čaj pro třetího
01:50Monastýry králů a sester
02:20Designtrend
02:45Chvála kutilství
03:00Svatební obrázky ze Strážnice
03:25Padající květináč
03:50Před půlnocí
04:15Na moll
04:45Refreš/h/ (4/5)
05:30Dobré ráno
05:59Kamera na cestách: Podivuhodný Vietnam
08:30Rozmnožování v divočině
09:25Věčný Egypt
10:15Postřehy odjinud
11:15Babylon
11:20Planeta pokladů
11:45Cesty víry
12:40Okavango - řeka snů (3/4)
13:10S kuchařem kolem světa
14:05Italské romantické ostrovy
14:55Princ Philip, muž ve stínu Koruny
15:50Dobrodružství vědy a techniky
16:50Portugalsko za 2. světové války
17:20Letecké katastrofy
18:15Evropa dnes
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1513/2379)
19:30Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Velká vlaková loupež (2/2)
20:00Siréna z Mississipi
21:40Stockholm
23:40Hledání Angely Merkelové
01:10Stopy, fakta, tajemství
02:15Hranice bez hranic
02:40Není kam spěchat
03:10Sabotáž
03:35Babylon
04:00Divnopis
04:30Náš venkov
04:35Superlov
02:40Na vaší straně
03:45Střepiny
04:20Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4700)
08:35Odznak Vysočina III (1)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (4)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (150)
12:20Kriminálka Miami V (23)
13:40Kriminálka Miami V (24)
14:35Výměna manželek X
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4701)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (6)
20:20Specialisté (7)
21:25Víkend
22:25Kriminálka Las Vegas V (6)
23:05Kriminálka Miami V (23)
00:00Kriminálka Miami V (24)
01:05Kriminálka Las Vegas V (6)
02:05Ulice (4701)
03:05Novashopping
04:45Druhý muž
00:05Skrýš
02:00Jak se staví sen
04:30Libovky Pepy Libického
05:35Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (1)
07:05M.A.S.H (2)
07:35M.A.S.H (3)
08:10M.A.S.H (4)
08:40Vytoč mého agenta (8)
09:15Policie Hamburk VIII (28)
10:30Policie Hamburk VIII (29)
11:30Closer VII (18)
12:30Komisař Rex III (3)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (7)
20:15Česko na grilu
21:30Tátové na tahu (11)
22:50Receptář prima nápadů
23:55Policie v akci
00:45Policie Hamburk VIII (28)
01:45Policie Hamburk VIII (29)
02:45Closer VII (18)
03:55V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz
02:05Collateral Beauty: Druhá šance
04:20Rodinka
06:15Jesse Stone: Nový začátek
08:10Tintinova dobrodružství
10:05Případ mrtvého nebožtíka
12:10Pán prstenů: Dvě věže
14:10Dovolená za trest
17:45Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
20:00Prci, prci, prcičky: Akce století
22:25Zmizelá
00:05Nejvyšší pocta
02:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (4)
04:40Teorie velkého třesku XII (23, 24)
00:40Teorie velkého třesku (1, 2)
01:30Malý Sheldon (22)
02:25Malý Sheldon II (1)
02:45Zlatá sedmdesátá II (16, 17)
03:00Griffinovi II (21)
03:45TELE TELE
04:05Stahovák
04:30Susedia VIII (5)
04:40Zig a Sharko IV (70, 71, 72, 73)
05:20Bakugan (11)
05:55Přátelé II (15, 16)
06:052 $ocky IV (20, 21, 22)
07:002 $ocky V (1)
08:20Malý Sheldon II (2, 3, 4, 5)
08:45Susedia VIII (7)
10:25Susedia IX (1)
11:05Dva a půl chlapa XI (7, 8)
11:45Přátelé II (15, 16)
12:40Teorie velkého třesku XII (23, 24)
13:35Teorie velkého třesku (1, 2)
14:302 $ocky V (2, 3, 4, 5)
15:25Zlatá sedmdesátá II (18, 19)
17:15Dva a půl chlapa XI (9, 10)
18:10Malý Sheldon II (6, 7)
19:05Teorie velkého třesku (3, 4, 5, 6)
20:00Přátelé II (17, 18)
21:50Griffinovi III (2, 3)
22:50Dva a půl chlapa XI (9, 10)
23:45Teorie velkého třesku (3, 4, 5, 6)
00:40Malý Sheldon II (2, 3)
02:25Zlatá sedmdesátá II (18, 19)
03:00Griffinovi III (2)
03:45TELE TELE
04:05Susedia VIII (7)
04:40Boston Bruins - Florida Panthers
00:35Bouřlivé dny
01:10Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
03:00Walker, Texas Ranger IV (26)
05:10SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (8)
05:55Mistři zastavárny XXI (6)
06:40Bouřlivé dny
07:35Kobra 11 XVIII (1, 2)
09:35Walker, Texas Ranger V (1)
11:35Válka skladů V (13, 14, 15, 16)
12:35Mistři zastavárny XXI (7)
14:35Strážci hranic: Kanada (11, 12)
15:30Kobra 11 XVIII (3, 4)
16:30Válka skladů V (17, 18)
18:35Mistři zastavárny XXI (8)
19:30Američtí sběratelé XVIII (10)
20:30Pomozte autům VI (4)
21:25Walker, Texas Ranger V (2)
22:25Kobra 11 XVIII (3, 4)
23:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (8)
01:15Walker, Texas Ranger V (2)
02:05Indiana Pacers - New York Knicks
03:00Myšlenky zločince V (8)
00:55Myšlenky zločince V (9)
01:30Myšlenky zločince V (10)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (12)
02:55Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Riskuj!
04:55Riskuj!
05:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu IV
06:30MasterChef Česko V (8)
07:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (3)
08:35Don Matteo VII (24)
09:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (11)
10:50Beze stopy V (10)
11:45MasterChef Česko V (10)
12:40Tescoma s chutí
13:55Grantchester (1)
14:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (12)
15:05Kriminálka Las Vegas III (12)
16:00Kriminálka Las Vegas III (13)
17:00Kriminálka Miami V (23)
18:00Kriminálka Miami V (24)
19:00Slečna Marplová (3)
20:00Beze stopy V (11)
21:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (13)
22:50Grantchester (1)
23:45Slečna Marplová (3)
00:45Beze stopy V (11)
02:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (13)
03:00Na lovu IV
03:40Co na to Češi
04:25Simpsonovi XXIV (6)
00:20Simpsonovi XXIV (7)
00:50Simpsonovi XXIV (8)
01:20Futurama VII (9)
01:45Futurama VII (10)
02:15Top Gear XIX (4)
02:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (9)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (21)
04:40Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:35Prima Partička
07:15Top Gear XVIII (7)
08:15Top Gear: Botswanský speciál
09:25Hvězdná brána VII (11)
10:30Hvězdná brána VII (12)
11:25Futurama VII (9)
12:30Futurama VII (10)
13:00Simpsonovi XXIII (3)
13:30Simpsonovi XXIII (4)
14:00Simpsonovi XXIII (5)
14:25Simpsonovi XXIII (6)
14:55Hvězdná brána VII (13)
15:15Hvězdná brána VII (14)
16:10Futurama VII (11)
17:15Futurama VII (12)
17:45Simpsonovi XXIV (9)
18:15Simpsonovi XXIV (10)
18:45Simpsonovi XXIV (11)
19:15Simpsonovi XXIV (12)
19:45Prima Partička
20:15Mikýřova hysteorie českých dějin
21:15Nezvěstná (1)
22:00Re-play
23:05Simpsonovi XXIV (9)
23:35Simpsonovi XXIV (10)
23:55Simpsonovi XXIV (11)
00:25Simpsonovi XXIV (12)
00:50Futurama VII (11)
01:20Futurama VII (12)
01:50Top Gear: Botswanský speciál
02:20Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (10)
03:40Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (11)
04:15Ženy ve wrestlingu VIII (22)
04:50Rodina doktora Kleista III (10)
00:00Rodina doktora Kleista III (11)
01:05Ve hře je láska (186)
02:20Ve hře je láska (187)
03:15Lásce navzdory (37)
04:20Karolína, domácí kuchařka
05:20Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (27)
07:30Slunečná (134)
08:45Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:10Rodičovský instinkt
12:15Záchranáři z hor IX (2)
14:00Záchranáři z hor IX (3)
15:00Ve hře je láska (188)
16:00Ve hře je láska (189)
17:00Záchranáři z hor IX (4)
17:55Záchranáři z hor IX (5)
18:55Inga Lindström: Srdce z ledu
20:00Sestřičky (28)
21:55Vytoč mého agenta (8)
23:10Rodina doktora Kleista III (12)
00:15Rodina doktora Kleista III (13)
01:20Ve hře je láska (188)
02:35Ve hře je láska (189)
03:35Lásce navzdory (38)
04:40Jak funguje vesmír II (4)
00:50Stonehenge: Skrytá pravda (2)
01:50Viking Rollo
03:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (9)
04:20Prima Svět
05:20Když žraloci útočí V (3)
06:00Zabijáci v divočině (6)
06:40Příběh šesti světadílů (4)
07:45Úžasné domy (2)
08:50Když žraloci útočí VI (3)
09:55Modré srdce planety: Mořské proudy (1)
10:55Kolosální stroje II (2)
12:00Extrémní přepravci III (7)
13:05Zapomenuté megastavby VIII (4)
14:10Umění špionáže (7)
15:10Největší záhady historie (7)
16:05Koloseum (7)
17:50Pravdy, lži a dějiny (4)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (6)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (5)
22:10Časoprostor (6)
23:10Mnichov: Teror na olympiádě (3)
00:05Svět sportu: Rok za rokem (20)
01:05Ledová království: Zkouška odvahy (2)
01:50Divoké počasí s Richardem Hammondem (2)
02:10Stavitelské katastrofy IV (10)
03:35Evoluce v pohybu (2)
04:45Útok megažraloka
00:50Pohyblivý terč
02:50Námořní vyšetřovací služba IX (10)
04:50M.A.S.H
06:00Námořní vyšetřovací služba IX (10)
06:20Námořní vyšetřovací služba IX (11)
07:00Tři muži a nemluvně
07:55Na nože
10:10Tři muži a mladá dáma
12:50Ali Baba a čtyřicet loupežníků (1/2)
15:00Táta v sukni
17:15Králíček Jojo
20:00Šprtky to chtěj taky
22:20Mise statečných
00:15Skutečné vraždy
02:10Námořní vyšetřovací služba IX (11)
04:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:55FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
00:30Sportovní infoservis
02:30Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks
09:00Puma eFootball - finále
11:30F:INITO (62)
13:30F:INITO (63)
14:15FL: FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
15:00FL: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
17:00Týden v motorsportu (19)
19:00Osobní řidič Míra Hejda (15)
19:30Tiki - Taka - 243
20:00ONE Friday Fights (17)
22:00FORTUNA:LIGA - skupina o titul
01:00Sportovní infoservis
03:00Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:15Ostříháno
03:35Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (7)
20:15El Chapo (7)
22:10El Chapo (8)
23:05Intim s Heidi Janků
00:05Moje zprávy
00:40VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:15Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
00:30Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
01:30Parahokej: MS v parahokeji mužů 2024 Kanada
02:30Branky, body, vteřiny
03:45Motorismus: Speedway GP 2024
04:00Sokolský zpravodaj
05:30Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
08:40Hokej v 10 minutách
10:40Fotbal: Dohráno
10:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Basketbal: Španělská basketbalová liga 2023/2024
12:55Golf Time
14:45Fotbal: Magazín UEFA
15:05Volejbalový magazín
15:35Hokej: #ProHokejJakyJe
15:55Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
16:00Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:00Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
22:50Hokej v 10 minutách
23:50Hokej: #ProHokejJakyJe
00:00Poker: Poker 2024
00:10Branky, body, vteřiny
03:10Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
03:25Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00New Music Radar
15:00Óčko hity
16:00ČEŠI, DO TOHO!
19:00Party ride
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Galerie... kde byste je nečekali (5/6)
00:55Kanadská soda IX (4/14)
01:20Chaplin bankovním sluhou
01:40Emoce v umění (19/24)
02:00Notes
02:50Uchem jehly
03:25Crescendo
03:55Terra musica
04:50Echo Pražského jara 2024
05:20Události v kultuře
20:00Echo Pražského jara 2024
20:13Cesty Lídy Engelové
20:15Šťovík, pečené brambory
21:10Hudební cestopis slavných skladatelů (2/8)
22:40Devadesátky
23:35Emoce v umění (20/24)
01:00Aalto
01:50Chaplin obětí nešťastné lásky
02:45Blues o mrtvém vrabci
02:55Ladí neladí
03:55Priessnitzovy lázně
04:50