- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 10.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:30Kuchařská pohotovost
00:55Malá farma
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola V
09:00Úklid
09:50Vinorodé břehy Mosely
10:05Příběhy slavných... Jan Libíček
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Písničky z klobouku
14:00Na stopě
14:15Reportéři ČT
14:40Úsměvy Karla Kachyni
15:25Polopatě
16:05Bydlet jako... ve věžáku
17:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Doktor Martin 2 (1)
20:10Všechnopárty
21:05Výsledky losování Šťastných 10
21:59Hercule Poirot
22:00Komisař Montalbano
23:40AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:30Kuchařská pohotovost
02:00Dobré ráno
02:25Banánové rybičky
04:55Amsterdam v ohrožení
00:40Agent Hamilton II (8/8)
01:35Žijeme s vírou
02:20To mě baví
02:50Na moll
03:20Kuželovský rodák Jan Pavlík
04:10Vzhůru dolů!
04:30Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
04:50Babylon
05:00Křesťanský magazín
05:30Dobré ráno
05:59Sestry ze savany
08:30Dobrodružství vědy a techniky
09:20Sloni zblízka (2/2)
09:50Království divočiny: Daman skalní
10:45Krásy evropského pobřeží
11:10Cyklodálky (1/8)
11:15Postřehy odjinud
11:45Hitlerovi mladí zabijáci
11:50Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
12:45Zázraky techniky V
13:45Římské dostihy (2/2)
14:35Výborná SHOW
15:30Refreš/h/ (4/5)
16:20Kouzlo Velké Británie
16:50V karavanu po Polsku (4/8)
17:45Perimetr
18:15Dobrodružství vědy a techniky
18:40Žiješ jenom 2x (3)
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Víkend na Zuydcoote
20:05Vycházející slunce
22:05Hledání Angely Merkelové
00:15Rozluštěné poklady
01:15Před půlnocí
02:00Notes
02:30Na moll
03:10Historie.cs
03:55Evropa dnes
04:50Kriminálka Miami V (20)
00:50Specialisté (5)
01:50Ulice (4698)
03:00Víkend
04:05Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4699)
08:40Jedna rodina (78)
09:40Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (3)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (149)
12:25Kriminálka Miami V (21)
13:40Kriminálka Miami V (22)
14:35Výměna manželek X
15:35Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4700)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Stážista
20:20Padesát odstínů temnoty
22:50Kriminálka Miami V (21)
01:10Kriminálka Miami V (22)
02:15Ulice (4699)
03:15Babicovy dobroty
04:20Novashopping
04:55Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (24)
02:05Policie Hamburk VIII (25)
03:10Closer VII (16)
04:20Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (249)
07:05M.A.S.H (250)
07:35M.A.S.H (251)
08:10M.A.S.H (252)
08:40Zoo (198)
09:15Policie Hamburk VIII (26)
10:35Policie Hamburk VIII (27)
11:35Closer VII (17)
12:35Komisař Rex III (2)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Máme rádi Česko
20:15Máme rádi Česko
22:05Ano, šéfe!
23:55Policie v akci
01:00Policie Hamburk VIII (26)
02:00Policie Hamburk VIII (27)
03:05Closer VII (17)
04:15Cizinec
00:40Prci, prci, prcičky: Nahá míle
02:40Sněženka a Růženka
04:50Nádherné bytosti
05:50Kriminálka Miami V (19)
08:05Kriminálka Miami V (20)
09:05Krotitelé duchů
10:00Domácí mazlíček
12:40Beethoven 3
14:35Alvin a Chipmunkové
16:30Lví král
18:20Pyšná princezna
20:00Čelisti: Pomsta
21:30Waldo
23:25Hanebný pancharti
01:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (2)
03:55Domácí mazlíček
04:50Teorie velkého třesku XII (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon (16, 17)
02:05Zlatá sedmdesátá II (10, 11)
02:45Griffinovi II (15, 16)
03:25TELE TELE
04:10Susedia VII (14)
04:40Zig a Sharko IV (58, 59, 60, 61)
05:20Bakugan (8)
05:55Přátelé II (9, 10)
06:052 $ocky IV (8, 9, 10, 11)
07:00Malý Sheldon (18, 19, 20, 21)
08:50Susedia VIII (1, 2)
10:30Dva a půl chlapa XI (1, 2)
11:55Přátelé II (9, 10)
12:50Teorie velkého třesku XII (11, 12, 13, 14)
13:452 $ocky IV (12, 13, 14, 15)
15:25Zlatá sedmdesátá II (12, 13)
17:15Dva a půl chlapa XI (3, 4)
18:15Malý Sheldon (22)
19:10Malý Sheldon II (1)
19:35Teorie velkého třesku XII (15, 16, 17, 18)
20:00Přátelé II (11, 12)
21:45Griffinovi II (17, 18)
22:40Dva a půl chlapa XI (3, 4)
23:35Teorie velkého třesku XII (15, 16, 17, 18)
00:30Malý Sheldon (18, 19)
02:10Zlatá sedmdesátá II (12, 13)
02:50Griffinovi II (17, 18)
03:30TELE TELE
04:15Susedia VIII (1)
04:45Svět motorů (44)
01:15Pomozte autům VI (1)
02:00Strážci hranic: Kanada (3, 4)
02:45Walker, Texas Ranger IV (24)
03:25Ikony Ligue 1 - Zlatan Ibrahimovič
04:10Velkolepá sezona - Lille 2020/21
04:20Off-road Maraton (2)
04:45Walker, Texas Ranger IV (23)
05:10Strážci hranic: Kanada (5, 6)
05:55Mistři zastavárny XXI (3)
06:35Svět motorů (44)
07:30Pomozte autům VI (1)
08:25Kobra 11 XVII (11, 12)
09:25Walker, Texas Ranger IV (24)
11:30Válka skladů V (7, 8, 9, 10)
12:30Mistři zastavárny XXI (4)
14:30Strážci hranic: Kanada (9, 10)
15:25Kobra 11 XVII (13, 14)
16:30Válka skladů V (11, 12)
18:35Mistři zastavárny XXI (5)
19:30Američtí sběratelé XVIII (9)
20:30Pomozte autům VI (3)
21:25Walker, Texas Ranger IV (25)
22:25Kobra 11 XVII (13, 14)
23:20Boston Bruins - Florida Panthers
01:05Američtí sběratelé XVIII (8)
03:35Rychlá kola (5)
04:30Velikonoční regata 2024
04:40Ikony Ligue 1 - Raí
04:55Slečna Marplová (1)
01:05Beze stopy V (9)
02:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)
03:15Na lovu
04:00Co na to Češi
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:30Na lovu
06:15MasterChef Česko V (5)
07:10Beze stopy V (8)
08:25Don Matteo VII (21)
09:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
10:40Beze stopy V (9)
11:35MasterChef Česko V (6)
12:30Tescoma s chutí
13:45Don Matteo VII (22)
13:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)
15:10Můj přítel Monk VIII (15)
16:10Můj přítel Monk VIII (16)
17:05Kriminálka Miami V (21)
18:00Kriminálka Miami V (22)
19:00Slečna Marplová (2)
20:00Beze stopy V (10)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (10)
22:50Don Matteo VII (22)
23:40Slečna Marplová (2)
00:55Beze stopy V (10)
02:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (10)
03:10Na lovu
03:50Riskuj!
04:30Simpsonovi XXIII (16)
00:20Simpsonovi XXIII (17)
00:50Simpsonovi XXIII (18)
01:15Futurama VII (3)
01:45Futurama VII (4)
02:15Brickleberry III (12)
02:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (3)
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (4)
03:50Ženy ve wrestlingu VIII (18)
04:25Příhody Bolka a Lolka
05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička
06:10Autosalon.tv
06:45Těžká dřina
07:40Top Gear XVIII (2)
08:15Top Gear XIX (4)
09:25Hvězdná brána VII (9)
10:30Hvězdná brána VII (10)
11:25Futurama VII (3)
12:30Futurama VII (4)
13:00Simpsonovi XXII (13)
13:30Simpsonovi XXII (14)
14:00Simpsonovi XXII (15)
14:25Simpsonovi XXII (16)
14:55Hvězdná brána VII (11)
15:15Hvězdná brána VII (12)
16:10Futurama VII (5)
17:15Futurama VII (6)
17:45Simpsonovi XXIII (19)
18:15Simpsonovi XXIII (20)
18:45Simpsonovi XXIII (21)
19:15Simpsonovi XXIII (22)
19:45Operace Zlomený šíp
20:15Útok megažraloka
22:30Simpsonovi XXIII (19)
00:15Simpsonovi XXIII (20)
00:45Simpsonovi XXIII (21)
01:15Simpsonovi XXIII (22)
01:45Futurama VII (5)
02:15Futurama VII (6)
02:45Brickleberry III (13)
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (5)
03:40Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (6)
04:15Ženy ve wrestlingu VIII (19)
04:50Rodina doktora Kleista III (4)
00:10Rodina doktora Kleista III (5)
01:15Ve hře je láska (180)
02:25Ve hře je láska (181)
03:25Lásce navzdory (34)
04:35Na zámku
05:35Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (24)
07:20Slunečná (131)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Léto na ostrově
12:00Záchranáři z hor VIII (8)
14:00Záchranáři z hor VIII (9)
15:00Ve hře je láska (182)
16:00Ve hře je láska (183)
17:00Záchranáři z hor VIII (10)
17:55Záchranáři z hor VIII (11)
18:55Inga Lindström: Dům plný vzpomínek
20:00Sestřičky (25)
21:55Zoo (198)
23:10Rodina doktora Kleista III (6)
00:15Rodina doktora Kleista III (7)
01:20Ve hře je láska (182)
02:35Ve hře je láska (183)
03:35Lásce navzdory (35)
04:40Vetřelci dávnověku XIV (16)
00:05Tajemství odhalená z výšky (1)
01:05Civilizace dávné Asie II (1)
02:05Tajná válka (12)
03:20Krásy čínské krajiny (2)
04:35Ptačí říše
05:35Tajemství pravěkých obrů (3)
06:00Hotel Kaktus
06:50Pohotovost pro exotická zvířata IV (2)
08:05Vasa: Válečná loď duchů (2)
09:05Největší mýty historie (6)
10:15Zabijáci v divočině (6)
11:20Příběh šesti světadílů (4)
12:20Mistři bolesti (8)
13:30Commando: Britská námořní pěchota (4)
14:30Letecké katastrofy: Nové důkazy V (9)
15:45Svět sportu: Rok za rokem (30)
16:45Honba za adrenalinem II (6)
17:15Těsné úniky 2. světové války (4)
17:50Převratné zbraně (2)
18:55Když žraloci útočí VI (3)
20:00Modré srdce planety: Mořské proudy (1)
21:05Největší záhady historie (7)
22:10Zapomenuté megastavby VIII (4)
23:50Umění špionáže (7)
00:50Kolosální stroje II (2)
01:50Extrémní přepravci III (7)
03:05Zapomenuté poutní cesty (1)
04:15Stopa do minulosti
01:55Námořní vyšetřovací služba IX (7)
04:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:15M.A.S.H
06:40M.A.S.H
07:00Námořní vyšetřovací služba IX (7)
07:35Námořní vyšetřovací služba IX (8)
08:30Obušku, z pytle ven!
09:25Skutečné vraždy
11:05Líbánky
12:50Chobotnička
14:50Zůstaň se mnou
17:45Byl jednou jeden král
20:00Pohyblivý terč
21:50Druhý muž
23:50Na prahu války
01:50FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
00:30Sportovní infoservis
02:30LET: Aramco Team Series - Soul - 1. den
08:00Rally Islas Canarias (2)
12:30Magazín WRC - Portugalsko (5)
13:00Bomby na ledu (30)
13:30ONE Friday Fights (17)
14:30Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks
19:30Magazín WRC - Portugalsko (5)
22:30FL: 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha
23:00Sportovní infoservis
01:00Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:35Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Doktorka Kellerová (6)
20:15Nečekaná úmrtí - Bob Marley
21:35Kurňa, co to je?
22:10S Arenbergerem nejen o medicíně
23:20Ona a on
23:50Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:00Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:00Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
00:15Branky, body, vteřiny
02:25Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
02:40Akrobatický rokenrol: Dražice Cup
04:30Box: Box ČR 2024
05:05Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: EL a EKL UEFA 2023/2024
06:00Golf Time
07:45Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Archiv Z 2015: Česko - Finsko
08:50V šachu
10:55Akrobatický rokenrol: Akrobatický rokenrol 2024
11:30Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Tanec: MČR SOLO
12:55Tanec: Olymp Gala 2024 - Memoriál Dr. Miroslava Hýži
13:15Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
13:35Hokej: #ProHokejJakyJe
15:25Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
15:30Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:00Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
22:50Hokej: Hokej v 10 minutách
23:50Hokej: #ProHokejJakyJe
00:00Atletika: Diamantová liga 2024
00:10Branky, body, vteřiny
02:10Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
02:25Triatlon: World Triathlon Championship Series 2024
03:10Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Hitrádio desítka
14:001Charted
15:00Gamingmania
16:00Óčko hity
16:05O unlocked
16:30New Music Radar
17:00Top 4 Óčko chart
18:00Óčko hity
18:15ČEŠI, DO TOHO!
19:00Party ride
20:00O BLACK PARTY: Zrće Festival 2024
21:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00ArtZóna
00:20Alicia Keys: Live in LA
01:15Kanadská soda IX (3/14)
02:10Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:35Styl
02:50Po hladině
03:15Crescendo
03:30Dobrá káva v dobrém designu
04:20Uchem jehly
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ikony Kamila Střihavky
20:15Ivan Hlas Trio
20:40Bulat Okudžava - Věčná píseň
21:35Janet Jacksonová (4/4)
22:35Kanadská soda IX (4/14)
23:20Ivan Hlas - Pramínek času
23:45Jedna báseň
00:35Obchod s uměním za 2. světové války
00:40Opera II (6/8)
01:35Hudební cestopis slavných skladatelů (1/8)
02:25Terra musica
03:20Notes
03:50Uchem jehly
04:25Po hladině
04:50